бела маица со јака BMW

bmw
690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
bmw
Големина
Код на производ - SKU 2218

Опис

<p><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица.</span><br></p>

Детали

SKU
2218
Категории
Бренд
bmw