бела маица BMW

bmw
690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
bmw
Големина
Код на производ - SKU 2031

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица.

Детали

SKU
2031
Категории
BMW
Бренд
bmw

Препорачани производи