30%

бела маица BMW

690,00 ден. 990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 4065

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица.

Детали

SKU
4065
Категории
BMW

Препорачани производи