Бела со црни шорцеви Speed Sport

690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 708

Опис

<p><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Стилски летни шорцеви со странични џебови. Ткаенината е изработена од памук и еластан. Погодно е за спорт и забава или за секојдневно носење.</span><br></p>

Детали

SKU
708
Категории