Бел летен сет Audi

Audi
1.090,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Audi
Големина
Код на производ - SKU 2053

Опис

<p><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Летен тим се состои од&nbsp; маица и шорцеви. Погодно за секојдневна употреба. 100% памук.</span><br></p>

Детали

SKU
2053
Категории
Бренд