Бел летен сет KTM

1.090,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 1120

Опис

<p><br></p><p><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Летен тим се состои од&nbsp; маица и шорцеви. Погодно за секојдневна употреба. 100% памук.</span><br></p>

Детали

SKU
1120
Категории
KTM

Препорачани производи