бел џемпер NISSAN

1.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 9408

Опис

<p>Пријатно за ткаенината на допир• Прилагодлив аспиратор• лого на предната страна• Голем преден џеб• Еластични манжетни и ремен• Состав: 95% памук,&nbsp;<br></p>

Детали

SKU
9408
Категории
Бренд

Препорачани производи