38%

Голмански дрес GIVOVA Goalkeeper Kit Manchester 0110

1.900,00 ден. 3.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 510728

Опис

Голманскиот тим GIVOVA Goalkeeper Kit Manchester  импресионира со својата удобност и стилски дизајн.

Голманскиот тим GIVOVA Goalkeeper Kit Manchester  е направен од меки, полиестерски материјали за кои е познато дека не се туткаат, ги задржуваат боите подолго и се многу издржливи.
Карактеристики на тимот:

Отпечатоци на натпис - GIVOVA на десната нога и под деколтето кај градите;
Ластична лента и врвки за влечење;
Влошки за лактите на двете страни на карлицата;

Голманскиот тим GIVOVA Goalkeeper Kit Manchester  - нема да останете незабележани.

Сите машки спортски тимови во различни големини и бои може да се најдат овде.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
510728
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Цр͟н͟а; Портокалова