Голмански ракавици GIVOVA Guanto Artiglio Protect 2407

MKD 1.950,00 (Намалување од 25%)
MKD 1.450,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 516728
Акцесоари: Вратарски ръкавици
Пол: Деца-момчиња
Материјал: EVA Пена
Спорт: Футбол
БОJА: Тиркизна ; Жолта