22%

Голмански ракавици ZEUS Guanto ZPro

4.150,00 ден. 5.350,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518754

Детали

SKU
518754
Бренд
Опрема
Голмански ракавици
Пол
Деца-момчиња
Материјал
Полиестер; Синтетика
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Црна