38%

Детски голмански дрес GIVOVA Goalkeeper Kit Manchester 0110

1.900,00 ден. 3.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 510733

Детали

SKU
510733
Категории
Бренд
Пол
момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Цр͟н͟а; Портокалова