Детски голмански дрес GIVOVA Goalkeeper Kit Manchester 1910

MKD 3.100,00 (Намалување од 38%)
MKD 1.900,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 510736
Пол: момчиња
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Цр͟н͟а; Жолт електричар