33%

Детски голмански дрес ZEUS Kit GK Argo/Slim Fit Arancio fluo/Grigio

2.050,00 ден. 3.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 509517

Детали

SKU
509517
Категории
Бренд
Пол
момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Еластан; Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Графит, Графит; Портокал електричар, Оранжев-електрик