Детски голмански дрес ZEUS Kit GK Argo/Slim Fit Nero/Royal

MKD 3.100,00 (Намалување од 33%)
MKD 2.050,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 509521
Пол: момчиња
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни; Зимни
Вид на облека: Комплети
Материјал: Еластан; Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Цр͟н͟а; Сино