37%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Aquarius Grigio/Rosso

2.050,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505701

Детали

SKU
505701
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Графит, Црвено; Графит