Детски комплет дрес ZEUS Kit Itaca Donna Royal/Giallo

MKD 1.890,00 (Намалување од 15%)
MKD 1.590,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 506085
Пол: девојчиња
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Еластан; Памук
Спорт: Волейбол
БОJА: Син; Жолта