15%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Itaca Donna Verde/Blu

1.590,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506086

Детали

SKU
506086
Категории
Бренд
Пол
девојчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Еластан; Памук
Спортови
Одбојка
БОJА
Зелен, Темно сино; Зелен