15%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Itaca Uomo Blu/Rosso

1.590,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505660

Детали

SKU
505660
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Црвено; Темно сино; Жолта