Детски комплет дрес ZEUS Kit Scorpion Granata/Bianco

MKD 1.580,00 (Намалување од 18%)
MKD 1.280,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 505611
Пол: Unisex
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Бордо