37%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Virgo Royal/Blu

2.050,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516123

Детали

SKU
516123
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Син; Темно сино; Портокалова