45%

Детски тренерки GIVOVA Tuta Campo 0204

2.110,00 ден. 3.840,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 509235

Опис

Детската тренерка  GIVOVA Tuta Campo импресионира со својот стилски дизајн и неспоредлива удобност.

Детската тренерка  GIVOVA Tuta Campo е целосно направен од висококвалитетни, полиестерски материјали што го прават погоден и за секојдневно носење и за спорт. Горниот дел  е со патент, има мала јака, што му дава спортски и елегантен изглед.
Карактеристики на тренерки:

Извезено лого-GIVOVA на градите, јаката и нозете;
2 бр. џебови на долниот дел;
2 бр. странични џебови на горниот дел ;
Патента на задниот дел на нозете, на глуждовите;
Еластици на зглобовите и глуждовите;

Со Детскиата тренерка  GIVOVA Tuta Campo секојдневниот живот на детето ќе помине уште побрзо и незабележливо.

Погледнете повеќе полиестерски тренерки во нашиот каталог!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
509235
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Бело; Син; Темно сино