45%

Детски тренерки GIVOVA Tuta King 4 Seasons 2310

2.100,00 ден. 3.840,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520622

Опис

Детската тренерка GIVOVA Tuta King 4 Seasons е создадена за да биде присутна во облеката на  сопственикот секоја сезона.

Детската тренерка  GIVOVA Tuta King 4 Seasons е изработен од тенок, мек и многу пријатен на допир полиестер материјал. Моделот има хауба која е прицврстена со вратоврски. И горниот и долниот дел имаат два џебови без патенти. Сечењето е директно и стандардно. Има еластични манжетни на зглобовите и глуждовите. Се одликува со чист и стилски дизајн кој лесно може да се комбинира.
Карактеристики:

Извезено лого на GIVOVA;
Два џебови на дуксерот;
Два џебови на панталонот;
Ластици за зглобови;
Еластици за нозе;
Капулче  со вратоврски.

Детската тренерка  GIVOVA Tuta King 4 Seasons - им даде на децата ново, неспоредливо чувство.

Најдете ја вистинската боја и големина на детска тренерка!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
520622
Категории
Бренд
Прицврстување
Врски;Патент
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен; Зима
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Цр͟н͟а; Графит