25%

Детски тренерки ZEUS Tuta College Blu/Fucsia

2.080,00 ден. 2.780,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511951

Опис

Детската тренерка  ZEUS Tuta College е секојдневната удобност што му е потребна на сите.

Детската тренерка ZEUS Tuta College  е изработена од 65% памук и 35% полиестер, со што се гарантира неговата удобност и издржливост.


Карактеристики:

Извезено мало лого-ZEUS на градите и десната нога;
2 бр. џебови на долниот дел;
2 бр. странични џебови на горниот дел;
Еластици за зглобовите и нозете;
Ластик на долниот дел , кај колковите, со врзувачки врски;

Загрејте се со детската тренерка на колеџот ZEUS Tuta.

Најдете повеќе оригинални детски тренерки за момчиња!

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511951
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
момчиња
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Темно сино; Розов