30%

Детски тренерки ZEUS Tuta Scorpione Grigio/Nero

2.970,00 ден. 4.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506613

Опис

Детската тренерка ZEUS Tuta Scorpione е од колекцијата „Leisure“ и е најпосакувана поради удобноста што ја пружа.

Детската тренерка ZEUS Tuta Scorpione е целосно изработена од памук, мек материјал. Моделот се карактеризира со неспоредлива удобност, исклучителен квалитет и стандарден дизајн и боја.


Карактеристики:

Извезен натпис ZEUS на десната страна на градите и на десната нога;
Аспиратор што не се отстранува, но може да се прилагоди;
2 бр. странични џебови на горниот и долниот дел ;
Скриен патент по целата должина на горниот дел ;
Еластични манжетни на зглобовите и глуждовите.

Детска тренерка ZEUS Tuta Scorpione - доза секојдневна удобност.

Погледнете ги сите детски тренерки во различни големини!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506613
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Памук
БОJА
Сиво