30%

Детски футбалски комплет дрес ZEUS Kit Ulysse ML Royal/Blu

1.590,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511694

Детали

SKU
511694
Категории
Бренд
Пол
момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Син; Темно син