34%

Детски чорапи ZEUS Calza Relax Bassa Nero

230,00 ден. 350,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 507344

Детали

SKU
507344
Категории
Бренд
Пол
Деца-момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Чорапи
Материјал
Памук
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Црна