22%

Детски шорцеви ZEUS Pantaloncino Promo Bianco

690,00 ден. 890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505935

Детали

SKU
505935
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Памук; Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Бело