Женска тренерка GIVOVA Tuta Donna 0406

MKD 4.640,00 (Намалување од 44%)
MKD 2.560,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 511681-2XS
Пол: Жени
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Полиестер
БОJА: Темно сино; Циклама