21%

Женска тренерка GIVOVA Tuta Italia Donna 101 1006

3.260,00 ден. 4.160,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520785

Опис

Женската тренерка GIVOVA Tuta Italia Donna 101 е дизајнирана да ја нагласи женската фигура и во исто време да ја донесе потребната удобност.

Женската тренерка GIVOVA Tuta Italia Donna 101 е изработена од 85% полиестер и 15% памук, што придонесува за удобност и го прави погоден за секојдневна употреба. Моделот има хауба, која заедно со дополнителната постава му овозможува на сопственикот да ја носи и при постудено време. Горниот и долниот дел  имаат џебови. Ластиците на зглобовите и глуждовите му даваат на моделот стилски, спортски и завршен изглед.


Карактеристики:

Извезени логоа на GIVOVA;
Капулче  со врвки за влечење;
Еластици на зглобовите и глуждовите;
Патента по целата должина на дуксерот;
2 бр. џебови на горниот дел ;
2 . џебови на долнио дел;
Вграден сече.

Женски тренерки GIVOVA Tuta Italia Donna 101 - нова аквизиција за вашето атлетско држење.

Изберете го вашата  памучна  тренерка  од нашите понуди ТУКА.

 WWW.MKSPPORT.EU

Детали

SKU
520785
Категории
Бренд
Прицврстување
Врски;Патент
Пол
Жени
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Цр͟н͟а; Розова