21%

Женска тренерка GIVOVA Tuta Italia Donna 103 1410

3.260,00 ден. 4.160,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520796

Опис

Женската тренерка GIVOVA Tuta Italia Uomo 103 е именувана по татковината на производителот. Дизајниран е да внесе топлина и удобност во секојдневниот ритам.

Женската тренерка GIVOVA Tuta Italia Uomo 103 е изработена од 85% полиестер и 15% памук, што придонесува за удобност и ја прави погодна за секојдневна употреба. Моделот има хауба, која заедно со дополнителната постава му овозможува на носителот да ја носи и при постудено време. Горниот и долниот дел  имаат џебови. Ластиците на зглобовите и глуждовите му даваат на моделот стилски, спортски и завршен изглед.
Карактеристики:

Извезени логоа на GIVOVA;
Капулче со врвки за влечење;
Ластици на зглобовите и глуждовите;
Патента по целата должина на дуксерот;
2 бр. џебови на горниот дел ;
2 бр. џебови на долнио дел;
Десно сечење.

Женската тренерка  GIVOVA Tuta Italia Uomo 103 - ослободете го вашиот моден, спортски потенцијал.

Најдете повеќе женски тренерки GIVOVA овде.

 WWW.MKSPORT.EU 

Детали

SKU
520796
Категории
Бренд
Прицврстување
Врски;Патент
Пол
Жени
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Памук
БОJА
Цр͟н͟а; Виолетова