Женска тренерка GIVOVA Tuta Italia Donna 103 2710

MKD 4.160,00 (Намалување од 25%)
MKD 3.100,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 520798
Прицврстување: Врски;Патент
Пол: Жени
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Памук
БОJА: Цр͟н͟а; Сиво