Женска тренерка ZEUS Tuta Sophia Royal/Nero

2.560,00 ден. 3.450,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515836

Опис

Женската тренерка ZEUS Tuta Sophia е дел од женската линија на италијанскиот бренд и импресионира со стилскиот дизајн и пријатниот материјал на допир.
Женската тренерка  ZEUS Tuta Sophia е изработен од 85% полиестер; 15% памук, што придонесува за издржливост и удобност. Вградениот, женствен крој ја нагласува фигурата и дава извонреден и совршен изглед.


Карактеристики:

Извезено лого на ZEUS на дуксерот и панталоните;
2 бр. длабок џеб;
2 бр. длабоки џебови за панталони;
Капулче  со врвки за влечење;
Тесни ногарки, без ластици и патенти;
Материјал - 85% полиестер; 15% памук;
Опремен сече;

Бидете секогаш ажурирани и стилски со женските тренерки ZEUS Tuta Sophia.

Сите дамски тренерки можете да ги погледнете ТУКА.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515836
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Жени
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Тренерки
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Цр͟н͟а; Сино