Женски патики LE COQ SPORTIF D.Wendon W Patent

MKD 4.200,00 (Намалување од 17%)
MKD 3.460,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 522007
Бренд: Le Coq Sportif
Прицврстување: Връзки
Обувки: Маратонки, Обувки
Пол: Жени
Стил: Ежедневен
Сезона: Есен, Лято, Пролет
Материјал: Еко Кожа, Синтетика, Текстил
БОJА: Бежов