Женски патики LE COQ SPORTIF Eclat W Winter Floral

MKD 5.760,00 (Намалување од 27%)
MKD 4.160,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 522005
Бренд: Le Coq Sportif
Прицврстување: Връзки
Обувки: Маратонки
Пол: Жени
Стил: Ежедневен, Спортен
Сезона: Есен, Лято, Пролет
Материјал: Велур, Естествена Кожа, Текстил
БОJА: Бял, Розов, Ч͟е͟р͟е͟н͟