Женски патики LE COQ SPORTIF Marsancraft 2 Tones

MKD 4.480,00 (Намалување од 27%)
MKD 3.260,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 521984
Бренд: Le Coq Sportif
Прицврстување: Връзки
Обувки: Маратонки
Пол: Жени
Стил: Ежедневен, Спортен
Сезона: Есен, Лято, Пролет
Материјал: Синтетика, Текстил
БОJА: Бял, Кафяв, Тъмносин