37%

Женски спортски градник ZEUS Canotta Beach Pro Donna Giallo Fluo

1.120,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506121

Опис


Женскиот спортски градник ZEUS Canotta Beach Pro Donna е дел од спортската опрема што ја има секоја спортска дама.
Женскиот спортски градник ZEUS Canotta Beach Pro Donna е изработена од 100% висококвалитетни полиестерски материјали кои не ја иритираат кожата, но и овозможуваат „дишење“, лесна за одржување и брзо сушење. Се тоа, заедно со неговиот еднобоен дизајн, го прави често избран.


Карактеристики:

Печат-лого  ZEUS на градите и грбот;
Еластик за истегнување на дното;
Намалување на грбот за слободно движење на рамената и рацете;

Одберете  го женскиот спортски градник ZEUS Canotta Beach Pro Donna бидејќи движењето е живот.

Дополнете го вашиот спортски сет со уште еден спортски градник од овој линк.
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506121
Категории
Бренд
Пол
Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Топ
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка
БОJА
Жолт- електричар