Женски спортски градник ZEUS Canotta Beach Pro Donna Verde Fluo

MKD 1.100,00 (Намалување од 24%)
MKD 830,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 506119
Пол: Жени
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Топ
Материјал: Полиестер
Спорт: Волейбол
БОJА: Зелен електричар