Женски хеланки ZEUS Pinocchietto Marathon Nero/Giallo

1.690,00 ден. 2.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506244

Детали

SKU
506244
Бренд
Пол
Жени, Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Хеланки
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Црна