28%

зелена маицаBERSHIKA

490,00 ден. 690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 9003

Опис

XS-од пазувите до пазувите49см  должина 67 см

L-од пазувите до пазувите55см  должина 73 см

S-од пазувите до пазувите51см  должина  71 см

M-од пазувите до пазувите53см  должина  72 см

XL-од пазувите до пазувите59см  должина  74 см

Детали

SKU
9003
Категории

Препорачани производи