16%

КОМПЛЕТ БЕЛО

1.490,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 2378bs

Опис

Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан

Детали

SKU
2378bs
Категории

Препорачани производи