маица жолта

690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 2101

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица

Детали

SKU
2101
Категории

Препорачани производи