маица

690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 2104

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица

Детали

SKU
2104
Категории

Препорачани производи