маица W .E.

490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 2

Опис

<span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица.</span>

Детали

SKU
2
Категории

Препорачани производи