Машката Блуза ZEUS Maglia Marathon Nero/Giallo

1.590,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506234

Детали

SKU
506234
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Цр͟н͟а; Жолта