Машката Блуза ZEUS Polo Basic ML Grigio

1.150,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506679

Детали

SKU
506679
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Сиво

Препорачани производи