Машка маица ZEUS Polo Basic Grigio

MKD 1.300,00 (Намалување од 23%)
MKD 990,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 506660
Пол: Маже
Стил: Lifestyle
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Памук
БОJА: Сиво