Машка маица ZEUS T-Shirt Gym Grigio

1.150,00 ден. 1.950,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518641

Детали

SKU
518641
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Сиво