31%

Машка маичка ZEUS T-Shirt Pixel Giallo Fluo

890,00 ден. 1.300,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518638

Опис

Машката маичка ZEUS T-Shirt Pixel е наречена вака поради дизајнот на моделот, кој наликува на комбинација од многу пиксели.

Машката маичка ZEUS T-Shirt Pixel е изработена од тенок и пријатен на допир полиестер материјал кој не пареа и тоа ја прави погодна за спорт. Необичната боја е тешко да остане незабележана и тоа прави маичката често да ја претпочитаат клиентите.
Карактеристики:

ZEUS  логото на предната страна на маичката;
Материјал - 100% полиестер;
Овално деколте;
Директно сечење;

Машката маичка ZEUS T-Shirt Pixel е дизајнирана за секој што сака добар, спортски изглед.

Ве очекуваат универзални модели на машки маици во повеќе бои и големини по супер цена!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
518638
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
БОJА
Жолт- електричар