Машка тренерка GIVOVA Tuta Visa Banda Triacetato 0403

MKD 2.780,00 (Намалување од 30%)
MKD 1.920,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 521810
Бренд: Givova
Прицврстување: Патент
Пол: Маже
Стил: Lifestyle, Тренинг
Сезона: Есенни, Пролетни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Полиестер
БОJА: Бело, Темносин