Машка тренерка GIVOVA Tuta Visa Triacetato 4S 1019

MKD 2.780,00 (Намалување од 31%)
MKD 1.900,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 521832
Бренд: Givova
Прицврстување: Патент
Пол: Маже
Стил: Lifestyle, Тренинг
Сезона: Есенни, Зимни, Лето, Пролетни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Полиестер
БОJА: Жолт- електричар, Црна